Szkolenia

Firma SPIES HECKER zapewnia wszystkim klientom specjalistyczne szkolenia:

Szkolenia dotyczące prawidłowego stosowania produktów firmy Spies Hecker (w szkoleniach tych szczególny nacisk kładziony jest na część praktyczną – 70% czasu):

  1. Przygotowanie powierzchni do lakierowania – szkolenie poświęcone jest prawidłowemu doborowi gradacji materiałów ściernych, produktów do gruntowania, szpachli oraz wypełniaczy w zależności od rodzaju lakierowanego podłoża oraz zakresu wykonywanej naprawy
  2. Nanoszenie lakierów nawierzchniowych oraz bazowych UNI – szkolenie poświęcone jest zagadnieniom prawidłowego doboru utwardzaczy, rozcieńczalników w zależności od panujących warunków oraz zakresu naprawy a ponadto wyuczeniu prawidłowej aplikacji.
  3. Nanoszenie lakierów bazowych Metalik oraz Pearl – szkolenie poświęcone jest zagadnieniom związanym z prawidłową aplikacją lakierów bazowych z efektami metalicznymi oraz perłowymi.
  4. Cieniowanie lakierów bazowych Metalik oraz Pearl – szkolenie poświęcone jest zagadnieniom związanym z poznaniem metod cieniowania lakierów bazowych z efektami metalicznymi oraz perłowymi.

Szkolenia poświęcone doborowi oraz korygowaniu kolorów w systemie mieszania firmy Spies Hecker – Color College:

Szkolenie to poświęcone jest zagadnieniom związanym z prawidłowym korzystaniem z dokumentacji kolorystycznej, doborem kolorów jednobarwnych, z efektem metalicznym oraz z efektem perłowym a ponadto z wykorzystaniem dostarczonych pomocy do korygowania kolorów.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ